11Daagse rondreis Italië

T

Tweede helft oktober 2018 bij voldoende deelname uit Millingen e.o., georganiseerd door Rudo Franken, pastoor. bij voldoende deelname uit Millingen e.o., georganiseerd door Rudo Franken, pastoor. 

Afbeeldingsresultaat voor FRANCISCUS

Na de succesvolle spirituele rondreis van 16 dagen in Frankrijk, Spanje en Portugal oktober 2017 is er in oktober 2020 een spirituele Franciscusreis met als hoogtepunten Rome (3 nachten) en Assisi (2 nachten).

Daarnaast bezoeken we plaatsen zoals Vicenza, Padua, Loreto, Norcia, Cascia, Orvieto, Siena en Montecatini.

Bijzonder is het om met elkaar door het ‘verleden’ te kunnen wandelen en ons te laten inspireren door mensen als Franciscus, Benedictus, Antonius en menig ander. Uiteraard hopen we op onze reis ook onze paus Franciscus te zien en iets te kunnen proeven van zijn hervorming en vernieuwing. Kosten ongeveer € 850,- p.p.  op basis van halfpension. 

Meer info/aanmelding: pastoor Rudo Franken, Schoolstraat 4, 6566 EA Millingen aan de Rijn, 06-46193591, rfrankenpr@hotmail.com

Bij voldoende interesse wordt deze bedevaart georganiseerd.

Afbeeldingsresultaat voor st peter paul