Thuis, in kerk of kapel

In deze tijd worden we geadviseerd om zoveel mogelijk thuis te blijven. Dat neemt niet weg dat u een wandelingetje mag maken langs kerk of kapel en er kunt bidden of een kaarsje aansteken. In onze parochie is daarvoor veel gelegenheid. De kapel van Onze Lieve Vrouw van altijddurende bijstand in de kerk van Millingen is elke dag geopend 9.00 uur – 17.00 uur, de kerk Millingen elke dag 16.00 uur -17.00 uur – op donderdag aanbidding; de

Mariakapel van de kerk Leuth elke dag 9.00 uur – 17.00 uur; de Mariakapel van de Grote Bartholomaeus in Beek elke dag 9.30 uur – 17.30 uur; de kerk van Ooij elke zaterdag 14.00 uur – 15.00 uur. Ook is er sinds afgelopen 25 maart een Fatimakapel in Millingen aan de Schoolstraat 4, waar u altijd welkom bent voor gebed en of een kaarsje bij Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans.