Bedevaart Banneux en Munstergeleen 15 mei

Op zondag 15 mei a.s. gaan we weer op bedevaart naar Banneux. ’s Middags gaan we langs Munstergeleen, waar we de Pater Karel kapel bezoeken. Eten doen we in de abdijhoeve aldaar.

Het programma ziet er ongeveer als volgt uit: 7.00 uur vertrek uit Ooij; via Nijmegen Rozenhof 7.15 uur, Groesbeek, Marktplein 7.30 uur en Malden Kerkplein 7.45 uur rijden we naar Banneux waar we gezamenlijk een kop koffiedrinken. Dan is de Mis om 11.00 uur waarna gelegenheid voor een rondje heiligdom of winkels, zoals u wenst.

We vertrekken dan rond 13.30 uur naar Munstergeleen waar we de kapel van pater Karel gaan bezoeken en een rondleiding krijgen.

Om 16.30 uur gaan we aan het diner in de abdijhoeve; om 18.30 uur gaan we huiswaarts. Het eten is deze keer dus na afloop i.v.m. geen beschikbaarheid in Banneux.

We hebben een uitgebreider menu waar u een keuze uit kunt maken, namelijk voorgerecht: 1. Thaise kippensoep, 2. Tomatengroensoep (vegetarisch), 3. Soep van de dag; hoofdgerecht: 1. Kippepastei of Kip souvlaki spies, 2. Limburgs zuurvlees (glutenvrij), 3. Saté van varkenshaas, 4. Vispotje in witte wijnsaus, 5. Skip madras veganistisch stoofpotje; verrassingsdessert van de kok. Inclusief drank.

Graag uw keuzes van het menu al doorgeven bij uw aanmelding.

De kosten zijn dit jaar wel 70 euro per persoon; dit kunt u overmaken of contant betalen in de bus. Tijden kunnen nog aangepast worden, tijd van diner staat vast.

Aanmelden kan bij Andre 06-11199935; betaling per bank NL83RABO0336685173 t.n.v. A. Brouwer, o.v.v. bedevaart; mail karlleisnermariendaalkapel@outlouk.com

Pastoor Rudo Franken gaat mee met deze bedevaart.