Parochiefeest 15 Augustus in Ooij

Vorig jaar was het al de bedoeling dat het parochiefeest van Maria ten hemelopneming in Ooij zou worden gevierd. Vanwege corona hebben we een heel bescheiden feest gevierd in Millingen, met eerst de eucharistieviering en na de koffie het samen in de kerk bekijken van een film met interviews van vrijwilligers uit onze vijf dorpen over hun droom voor de parochie en hun eigen dorp.

We houden we het parochiefeest graag in Ooij. Het zou leuk zijn om vanuit de vier andere dorpen per fiets of zelfs te voet en natuurlijk ook met de auto naar Ooij te gaan. Met elkaar kunnen we er iets moois van maken en een onvergetelijke dag beleven.


10.30 uur eucharistieviering in kerk van Ooij met samenzang en koorzang van koorleden uit de vijf dorpen onder leiding van Lianne van der Burgt.

Voor de kinderen is er een kindernevendienst tijdens het eerste gedeelte.
Na de communie is er een getuigenis van een bekeerling.

11.45-13.00 uur De Sprong is open voor eten en drinken met elkaar
13.15 uur gezamenlijke afsluiting in de kerk: de heilige Hostie zal in de monstrans ter aanbidding op het altaar worden geplaatst. Zang, gebed en stilte
13.30 uur eenieder kan weer huiswaarts gaan

Aanmelding voor eucharistieviering en vervolg – uiterlijk tot en met 12 augustus – graag via contactpersoon van dorp:


Millingen: 06-40589700; Ooij: 024-6632271; Kekerdom: 0481-432167 Leuth: 06-53182610; Beek: 06-50848704


Deze eucharistieviering in Ooij is dankzij BD1 rechtstreeks te volgen via de livestream van de kerk van Millingen.