Als God renoveert

CURSUS SAMEN LEZEN EN PRATEN OVER OPBOUW GELOOFSGEMEENSCHAP – Samen lezen we de Nederlandse vertaling van het boek Divine Renovation. Dit is een boek dat kan helpen bij de opbouw van de geloofsgemeenschap. Nooit eerder was er zo’n urgentie voor de Kerk om na te denken over de toekomst en te investeren in geloofsopbouw. Dit boek is eerst verschenen in het Engels en blijkt een standaardwerk op andere plekken in de wereld. 

Het aanboren van een missionair elan dat verder gaat dan het in stand houden van het pastoraat zoals we dat kennen, is het belangrijkste thema in het boek. Aan de hand van dit boek wordt gekeken en besproken hoe een en ander toegepast kan worden in onze parochie (4-8 keer). 

DATA: NNB
PLAATS/TIJD: ontmoetingsruimte kerk Millingen / 20.00-21.30 uur
BEGELEIDING: Rudo Franken, pastoor
INFO/AANMELDING: rudo.franken@gmail.com / 06-46193591 

Cursus “samen lezen en praten over opbouw geloofsgemeenschap”