Op zondag 1 november wordt in onze kerk en op deze begraafplaats de tragedie herdacht van 60 jaar geleden in Millingen op 2 november: Wendel Olde Olthof-Kersten doodde thuis in Millingen in een vlaag van waanzin haar vijf kinderen Clara (7), Lucia (5), Thomas (3), Johannes (3) en Theresia (2).

5 engeltjes hun toekomst ontnomen, in de knop gebroken, zij zijn nooit vergeten. Al 60 jaar dragen wij hen mee in ons hart. Een ongeschreven toekomst die zo abrupt stopte. Om hen samen te gedenken, nodigen wij u uit voor de eucharistieviering op zondag 1 november om 10:30 uur in de Antonius van Padua kerk te Millingen. Aansluitend gaan we zingend naar de RK begraafplaats waar we op hun graf deze engel een plaats geven.
Met dergelijke dingen die gebeuren, weet je je geen raad. Je kunt dan bidden misschien, of stamelen, want … je weet het niet. Normaal ga je samen voor het geluk. Maar het kan anders gaan… door omstandigheden… door wat je meedraagt in je rugzak … en als je niet de rust vindt die je nodig hebt. Ja, bij wie vind je rust? Bij wie kun je je verhaal echt kwijt? Wie beseft dat ‘t met jou niet zo goed gaat? Elke mens is een mysterie en …uniek. In stilte kun je dat ervaren.